Şirket Profili

Âlim Turizm olarak amacımız, sizlerin Umre ve Hac organizasyonlarını,yurt içi ve yurt dışı kültür gezi turlarınızı,en güzel ve mükemmel bir şekilde organize etmektir.

Faaliyet alanlarımız;

  • Dış turizmde; Hac-Umre organizasyonu, Umre bağlantılı veya direk Kudüs, Mısır, Dubai, Suriye, Tunus gezi organizasyonları vs.
  • İç turizmde; Kültür gezileri, Kaplıca turları, Otel rezervasyonları,
  • Son yıllarda dünyanın her yerinde acılan çeşitli fuarlara tur organizasyonları yapmaktayız.

Şirketimiz, yapmış olduğu işin ve hizmet sektörünün zorluklarının bilincindedir. Bu zorluklar, yurtdışı organizasyonlarında daha da fazladır. Bütün bunların bilincinde olan firmamız, ekip çalışmasına önem gösterdiği gibi işi bilen ve her biri kendi dalında profesyonel insanlarla çalışmaya son derece dikkat etmekte ve özen göstermektedir. Birinci gayemiz yaptığımız işin ve sektörümüzün en iyisi olma yolunda ilerlemektir, üstlendiğimiz kaliteli hizmet vizyonu ve sahip olduğumuz misyonumuz ile beraber her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunabilmenin mutlu gururunu yaşamaktayız.Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız güvenilirliğimizin ve başarımızın en büyük göstergesidir.Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı, bilgi birikimi ve yıllara dayalı tecrübemizle beraber sizlere daha iyi hizmet olanağı ve kalıcılığımızı göstererek bunu garanti altına almak yegâne amaçlarımızdan sadece bir tanesidir. Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermenin yanında yoğun olarak Umre –Hac organizasyonları düzenlemektedir.

Hedefimiz;

Dürüst, Güvenilir ve Başarılı bir şirket olarak anılmak ve tanınmaktır.

Âlim Turizm olarak turizm acentesi bazında sürdürdüğümüz iş hayatımızda sayısız deneyimlere bağlı olarak yurtdışı faaliyetlerimizin İNCOMİNG dalında da faaliyet göstermekteyiz. Bu süreçte gerek münferit, gerekse grup anlamında geniş bir şirket portföyüne sahip olduğumuzu dile getirmeyi uygun görmekteyiz.

Sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şu şekildedir;

  • Konaklama hizmeti (Otel,apart,daire),
  • Rehberlik hizmeti (İngilizce, Arapça ağırlıklı olmak kaydıyla diğer dillerde de hizmetimiz mevcuttur)
  • Gezi ve turlar ( Şehir içi – şehir dışı )
  • Rent a car hizmeti ( Hususi araç kiralama Mercedes, Ford, Fiat ) markaları ile hizmetinize sunmaktayız.

Bereketli bir işbirliği temennisiyle...

Müşteri Görüşleri | Yeni Görüş Eklemek İçin Tıklayın !

Müşterilerimizin organizasyonumuzla ilgili görüşleri...

Geçmiş kurban bayramınız mübarek olsun tüm dostlarıma selamlarımı iletirim Allah sizden razı olsun hayırlı çalışmalar ALLAH sizi utandırmasın.
salih ipek, Yaş: 63, İstanbul
Bayramınız mübarek olsun ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN
cemil ipek, Yaş: 40, Çanakkale
Kurban bayramınızıtebrik eder hayırlıçalışmalar dilerim. Herkese selamlar
KADİR TAŞCI, Yaş: 58, İstanbul
Alim turizmle eniştem ve teyzem haca gittiler çok memnun olduklarını sölediler bende onların adına size veçalışanlarınızateşekkür etmek istedim allah sizden razıolsun..
Ramazan gündoğduu, Yaş: 71, İstanbul
Alim turizme çok teşekkür ederim sizlerin vesilesiyle hacı oldum çokmutluyum verdiiniz hizmetten vegüleryüzünüzden dolayı ALLAH razı olsun herkese selamlar.
HACI ALİ, Yaş: 56, Adana
Merhaba alim turizm öncelikle size şimdiden teşekkür ederim. Hac ibadetimi sizinle gerçekleştireceğim içiin çok mutlu ve huzurluyum ilgi ve alakanıza çok teşekkürler tüm çalışanlarınıza selamlar
Osman dereli, Yaş: 69, İstanbul
Merhaba verdiniz hizmet çok güzel çok hoşumuza gitti böle da-vamm..
ALİ SUNGUR, Yaş: 105, İstanbul
Merhaba Alim turizm size bir sorum olacak yanıtlarsanız ve bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim, Alim Turzm ile Hac'a gitmek istesek bizi hacca götürebiliyomsunuz yoksa sadece diyanetlemi gidebilirz. Bilgilendirirseniz çok sevinriim 0532 XXX XX XX
AYŞE CAN YILMAZ, Yaş: 100, Çanakkale
Değerli alim turizm çalışanları, hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim umreye giderken biraz korkularım vardı başımıza ne işler gelecek diye, ama korktuğum başıma gelmedi çok şkür ALLAH sizlerden razı olsun bir sonraki umreyi sabırsızlıkla bekliyorum.
SABRİ DURMUŞ, Yaş: 61, Adana

Hac

Hac ve Umre Organizasyonu

Hac ve Umre Organizasyonu


DEVAMI

Umre

Umre Organizasyonu

Umre Organizasyonu

Umre, lügatten; ziyaret manasındadır. Şer'an ; ihramlı olarak Beytullah'ı ziyaret etmek ve Safa ile Merve arasında sa'y yapmaktır. Umre bel
DEVAMI

Yurt İçi Turlarımız

KAPADOKYA TURU

KAPADOKYA TURU

Sevdikleriniz ile beraber unutamayacağınız bir kültür gezisi ve tatili yapmak isterseniz, bize ulaşınız özel gruplarınız için çeşitli ge
DEVAMI

Yurt Dışı Turlarımız

LÜBNAN TURU

LÜBNAN TURU

Unutamayacağınız bir tur olacak, Lübanın Başkenti beyrutta unutulmaz günler tüm güzelliği ve Alim Turizm farkıyla karşınızda.
DEVAMI